09 Eylül 2013 #2000795

Vodafone Yeni Paketimi Tanımlamamış!

250 MB paketim yetmediğinden, 1CB paketine yükselttim ayın 15'inde hesabınız kesiliyor .16'dan itibaren kullana bilirsiniz dediler; fakat var olan internet paketimi iptal edip yeni paketimi tanımlamamışlar . Onay vermeme rağmen ,şimdi bana 37 TL ekstra fatura çıkardılar.


Aramama rağmen hiçbir sonuç alamadım . Geriye dönük bilgilendirme yapmıyorlar. 10 sefer ben aradım. Her seferinde şikayetinizi aldık ,3 gün içinde arayacağız diyorlar; ne arayan var, ne soran . Şimdi hattım kapanacak ödemezsem ,Vodafone geçtiğime pişman ettiler.

Eren 17 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi18 Eylül 2013

    “Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, ücretlendirme itirazınızın sonuçlandığını ve fatura hesabınıza alacak girişi yapıldığını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi09 Eylül 2013

    "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön