05 Eylül 2014

Vodafone Yeni Operatöre Geçiş Yaptım 1 Gün İçin Tam Fatura Çıkardılar!

17.07.2014'de saat 00:01 de A***a'ya geçiş yaptım. Bu yüzden Vodafone 15.07.2014 tarihinde tarafıma hatlarım için tam fatura çıkarmış. 16'sını 17'ye bağlayan gece geçiş yaptığımı ancak tam fatura neden çıkartıklarını sordum ve şikayet kaydı oluşturdum. Tarafıma faturalandırmada hata yok mesajı gönderdiler.


Ben faturalandırmada hata var demiyorum ki. Neden 1 gün için tam fatura çıkartılıyor diyorum. Bu faturaları ödemek zorunda kaldım iadesini talep etmek için tüketici haklarına başvuracağım. Bu faturalar tarafıma haksız çıkarılmıştır. Benden 1 günlük kullanım bedelini talep etmelilerdi tam fatura nedir anlamış değilim. Faturaları ödediğim bayiden kaşeli imzalı yazımla başvuracağım. Herkesin dikkatine.

Serkan 1.297 Okunma

Cevaplar

 • Serkan11 Eylül 2014

  kesinlikle yardımcı olmadılar.müşteri hizmetlerinden "sizi aradık ulaşamadık" diye mesaj gönderdiler.ikinciye aramaya tenezzül bile etmemişler.bende aradım belki olumlu birşeyler olacaktır diye.ancak yardımcı olmadıkları gibi aradığım müşteri hizmetleri yetkilisi şikayet var.com sitesinden bir kayıt olmadığını söyledi.10 dk. derdimi anlattım yardımcı olmadıkları gibi dalga geçer gibi arayın mesajı.inanılır gibi değil.ayıp valla söyleyecek birşey bulamıyorum.vodafone müşteri hizmetlerinin bu site üzerinden yazılan şikayete ciddiyetle yaklaşmayıp standart cevaplar vererek belki vazgeçer zihniyeti olduğunu düşünüyorum.hakkımı arayacağım ve bir daha kesinlikle vodafone hizmetlerinden satın almayacağım.vatandaşlara duyurulur.

 • Serkan11 Eylül 2014

  beni kesinlikle aramadılar.sizi aradık ulaşamadık lütfen müşteri hizmetlerinden bizi arayın dediler.size yemin ediyorum şaka gibiydi.önce neden aradığımı sordu müşteri hizmetleri yetkilisi.ona anlattım.kesinlikle eylül ayında bir şikayet kaydımın bulunmadığını söylediler.daha ömnceki şikayet kaydımın olduğunu yeni olan bu site üzerinden yaptığım şikayet için hiçbir işlem yapmamışlar.birde siteniz üzerinden yardımcı olmuşlar gibi cevap yazıyorlar.sanırım şikayetvar.com sitesinide ciddiye almamışlar.vatandaşlar bunları okusunda başıma neler geldiğini herkes bilsin.vodafone müşteri hizmetlerindekilerin hiç birşeyden haberi yokk.ayıp valla diyecek birşey bulamıyorum.birdaha vodafone'a ait hiç bir hizmete para vermem.

 • Vodafone Temsilcisi10 Eylül 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 10.09.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön