11 Haziran 2013

Vodafone Yeni Hat Aldım Evraklarımı Kaybettiler!

Vodafone Dikmen caddesindeki şubesinden 054586406** numaralı hattı kendi adıma satın alıp nüfus cüzdanı ve ilgili evrakları imzalayıp satış elemanına 09/05/2013 perşembe günü teslim ettim fakat beni 04/06/2013 salı günü arayıp evraklarımın kayıp olduğunu söylediler. Ben de il dışında olduğum için 11/06/2013 salı günü şubeye gittim.


Bana yeniden evrak doldurmam gerektiğini söylediler. Ben de eski evraklarımı iade edin o zaman deyince onların evrakları Vodafone'a gönderdiklerini söylediler. İmzalamadan şubeden çıktım. Hattımın kapatılacağını da ifade ettiler. İlgili şube veya firmanın kaybolan evraklarımı temin ederek hattımı kesinlikle kapatmamalarını ve sorumluların tespit edilmesini rica ederim.

Selçuk 25 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili evraklarınızın tarafımızda mevcut olduğu ve sorun bulunmadığı bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi12 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön