12 Ağustos 2014

Vodafone Yeni Çeyrek Altın Tarifesi Yanlış Kademe

Şikayetimi Vodafone'a bildirdim, bana şöyle bir "Değerli Abonemiz iletmiş olduğunuz talebiniz incelenmiş ve bir problem olmadığı tespit edilmiştir." dönüş yapıldı ama benim için açıklayıcı olmadı.


Şikayetim ise, Yeni çeyrek altın tarifesindeyim. 5 Günlük ek süre verildi ve bana gönderilen mesajda Tarife içeriğinizin 360 dk olarak yenilenmesi için 10.08.2014 tarihine kadar ek süreniz vardır. Kaçırmayın şeklinde yazıyordu. Bende bunun üzerine belirtildiği gibi 10.08.2014 de hattıma yükleme yaptım fakat tarifem 3. kademe 360 dk yerine baştan başladı yani 1. kademe 300 dk olarak, bu durumun düzeltilmesini istiyorum.


Vodafone gibi saygın bir operatörün bu yanlışlığı düzelteceğini umuyorum.

Mehmet 1.323 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Ağustos 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 13.08.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 43,80 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi12 Ağustos 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön