27 Ağustos 2013

Vodafone Yeni Abonelere Daha Uygun Tarifeler Sunuyor!

6 yılı aşkın süredir kesintisiz ve düzenli olarak bu hattı kullanan biri olarak 25 TL karşılığında sadece her yöne 500 dakika alabiliyorken Vodafone'nun yakın zamanda numarasını taşıyana ya da yeni hat alanlara sunduğu kampanya ise aynen şu : ayda sadece 23 TL'ye her yöne geçerli tam 500 dakika, 1000 SMS ve 1 GB internet.


Bu konuda daha öncede rahatsızlığımı dile getirdim ama açıkçası bir sonuç alamadım. Artık numaramı taşımaktan başka seçeneğim yok gibi. Ne de olsa yeni gelen yıllarca burada olandan daha değerli Vodafone için.

Muammer 25 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Vodafone olarak abonelerimize sunmuş olduğumuz birçok kampanya ve tarifemizin bulunduğunu bildirmek isteriz. Cep telefonu kullanım alışkanlığız, yaş grubunuz, mesleki durmunuza göre farklı avantajlar sağlayan çeşitli tarifelerimize ekteki linkler aracılığı ile ulaşabilirsiniz. http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/tarifeler.faturali.php http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/tarifeler.onodemeli.php http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/kampanyalar.home.php Kampanyalarımız ve sunduğumuz servisler ile ilgili detaylı web sitemiz (www.vodafone.com.tr) üzerinden ulaşabilirsiniz. Herhangi bir kampanyamız, servisimiz yada tarifemiz ile ilgili bilgi talep etmeniz durumunda, bilgi almak istediginiz kampanya, servis, tarife ismini tarafımıza iletmeniz halinde gerekli bilgilendirmenin yapılacağını bildirmek isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön