13 Şubat 2013 #1629344

Vodafone YBS Üyeliğinin İptalini İstiyorum!

İlgili Vodafone hattıma kendi rızam olmadan gelen bilgi mesajları doğrultusunda YBS aboneliği başlatılmış olup, 06.11.2012 tarihinden itibaren hattıma düzenli olarak her hafta 9.90 TL fatura edilmeye başlanmıştır.


Çağrı merkeziyle yaptığım görüşmeler sonucunda verilen 05463545445 nolu telefonu arayarak YBS müşteri temsilcisinden söz konusu aboneliği iptal ettirdim.


Kullanıcıların rızası olmadığı halde bilgi mesajları gönderilmesine izin veren ve bu sayede YBS gibi firmaların haksız kazanç etmesine olanak sağlayan Vodafone yönetiminden geçen süre içerinde faturama yansıtılan 11*9.90=108.9 TL'yi bir sonraki faturamdan mahsup etmesini rica eder, şahsım adına sizi yetkili kılarım.

Hüseyin 6.202 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 14.02.2013 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön