30 Haziran 2014

Vodafone YBS Frması Üzerinden Ücret Talep Ediyor!

49 TL'lik paketim 69,60 TL olarak gelmesi üzerine müşteri hizmetlerini aradığımda "3520YBS aboneymişim!"İnternette fark etmeden abone olabileceğim" ve "vodafone ile alakası olmadığı" söylendi. temsilcisinin verdiği YBS firmasını (0 216 474 0200) no'lu telefonu aradığımda saygısız bir şekilde suratıma kapatıldı.Tekrar vodafone arayıp "hiç bir alakanız olmayan YBS firmasının üyelik tahsildarı mısınız? ücretlerini ne sıfatla tahsil ediyorsunuz? sorularıma cevap alamadım. Vodafone'un haksız kazanç olarak tahsil ettiği ücreti (28 TL geçen ay + 14 TL bu ay toplam 42 TL) geri talep ediyorum.

Oya 287 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Temmuz 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 03.07.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi30 Haziran 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön