17 Ekim 2018
Yorum Yap
#11040129

Vodafone Yaşlı İnsanlara Göre Değil!

Yaşlı anne ve babama ait Vodafone altın tarife paketi 18 TL'den A101 'lerde her ay yüklenmekte idi. Annem görme özürlü babam ise yaşlı ve SMS okuyamayacak durumdadır. En son 20 TL yükleme sonrası yaptıkları ilk görüşmede kontürleri biter, arkasından arama yapamazlar. Sonra tekrar 20 TL daha yüklerler. Yine bir iki arama sonrası kontür biter. Ne olduğunu anlayamazlar ve memleketlerindeki 3 Vodafone bayisine sorarlar onlar da bilemez. A101 ise hiç bilmez. En son müşteri merkezini arayınca iş ortaya çıkar Vodafone altın tarifeye zam yapmıştır, ve bunu da mesajla bildirmiştir.


Yaşlı babam ve görme özürlü annem mesajı görmediklerinden 21 TL olan paket yenilenmemiş ve 40 TL'leri yanmıştır. Müşteri merkezi elemanları çözüm olarak tekrar 25 TL yüklemek gerektiğini söylerler, başka da bir şey söyleyemezler söylemezler, ve zaten bir şey yapmaya yetkileri de yoktur, yetkiliye de bağlamazlar. Toplamda 45 dakikalık görüşme sonrası hiçbir çözüm olmaz, çare olarak bir de email ile şikayet yazılır, akşama aranıp yine aynı nakarat; 25 TL daha yüklerseniz iş çözülecek denir. Başka da çözümleri yokmuş müşteri merkezi yetkililerinin.


Bir jest yapılıp 40 TL yükleyen ama zam geldiğinden haberi olmayan bu yüzden 21 TL'lik paketi yenilenmeyen, ve ne olduğunu da anlayamayan yaşlı insanların sorunu çözülemez... Çok yazık Vodafone gibi büyük bir şirkete. Böyle giderse daha çok müşteri kaçırır ve T*** gibi olursunuz. Müşteri yetkilisinin adını da bence bundan sonra müşteri yetkisizine çevirip en azından hiçbir sorunun çözülemeyeceğini insanlara baştan anlatırsanız en azından insanlar boşu boşuna müşteri merkezini arayıp zaman ve para kaybetmez, orada çalışanlar da bir iş yaptık zannedip kendilerini avutmazlar. Vodafone'dan da Vodafone müşteri merkezinden de şikayetçiyim. Yaşlı insanları mağdur ettiler.

Hüseyin Hüseyin 952 Okunma
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler