03 Mayıs 2013 #1777298

Vodafone Yasal Takip Başlatılmış!

2010 yılında almış olduğum Vodafone hattına dair bugün elime 01/11/2010 tarihinde başlatılan ve daha 02.05.2013 tarihinde adresime ulaştırılan yasal takip uyarınızı almış bulunmaktayım.


Ancak ilk ay dışında hiç kullanım yapılmamış bir hatta dair nasıl oluyor da herhangi bir bilgilendirme yapılmadan yasal takip başlatılıyor?Hadi başlatıldı diyelim nasıl oluyor da 2010 da gönderilen yasal takip uyarısı daha dün elime ulaşıyor?


Aradan yaklaşık 3 yıl geçmesi sonucunda haliyle ücret artmış bulunmakta.Konu ile ilgili hiç kullanım yapmadığım hatta dair açıkçası yasal takipten ötürü ödeme yapmak istemiyorum.Bu davranış Vodafone gibi dünya şirketine yakışmamaktadır.

Onur 35 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Sayın İlgili , Yasal Takip sistemine aktarılan hatlara yönelik uygulama kapsamında, abonelerimizin mağdur durumda kalmamaları için uyarı mektubu gönderilmektedir. Yapılan bildirimler neticesinde ödenmeyen faturalara ilişkin yasal süreç başlatılmaktadır. Söz konusu hat için yapılan incelemede de bu kapsamda gerekli işlemlerin yapıldığı görülmektedir. İmzalanan abonelik sözleşmesinin Mali Hükümler bölümünde ödemeler hakkında detay bilgilerin mevcut olduğunu belirtmek isteriz. Bu bağlamda; düzenlenmiş olan faturalarda sorun bulunmadığını ve ödeme ile ilgili olarak borçluya tebliğ edilen avukat ile irtibata geçilmesi gerektiğini hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön