26 Mart 2013 #1708579

Vodafone Yasal Takip!

Vodafone da daha önce kayıtlı 535736**** nolu hattımı Turkcell e geçirdim. Abone merkezinden de kalan faturaları ödedim ve devri yaptım. herhangi bir faturam yok değil mi diye sorduğumda kalmadı ödenmemiş faturanız ve başka da fatura çıkmayacak denildi. 1 buçuk sene sonra o hattımdaki 91 tl lik borç için 259 tl lik tutarı ödemem gerektiğine dair idari takip mektubu geldi.


Avukatlık birimindeki müşteri temsilcileri bile Vodafone hep böyle yapıyor demesine rağmen halen çözüm olmadı. Vodafone dan nefret ediyorum ve en kısa sürede hattımı ve ailemde kim varsa tüm hatları iptal edeceğim.

Yılmaz 74 Okunma

Cevaplar

  • Yılmaz27 Mart 2013

    o zaman müşteriyi bilgilendirmek üzere seçtiğiniz kişileri özenli seçin ki şuan çalışmayan birini mağdur etmiş olma durumuyla karşılaşmayın. bayileriniz adam gibi bilgi vermezse ben bunu bilemem.

  • Vodafone Temsilcisi26 Mart 2013

    Sayın İlgili, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden yapılan incelemede; 535736**** GSM numaralı hattınızın, 04.08.2010 tarihinde aktif edildiği ve 12.08.2010 itibari ile Cep Avantaj Heryöne tarifesi ile kullanıldığı görülmüştür. Cep Avantaj Heryöne Bknz.: http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/yeni-cep-avantaj.php?default_id=yeni-cep-avantaj Paket esaslarında belirtildiği üzere; ilk faturada aylık paket ücreti ve dakikalar; aktivasyon tarihi ile fatura kesim tarihi arasındaki gün sayısı ile orantılı olarak fatura edilir. Dönem içerisinde yapılan paketten her türlü çıkış ve iptal işlemi durumunda abone toplu süre ücretininin tamamını öder. Şikayetinize istinaden yapılan kontrollerde; hattınızın fatura kesim tarihinin her ayın 6.günü olduğu görülmüştür. Hattınızın 24.05.2011 tarihinde geçişinin yapıldığı görülmüş olup, Haziran 2011 dönemi faturası yansımıştır. Hesap kesim tarihine göre faturalandırmanızda hata tespit edilmemiştir. İmzalamış olduğunuz sözleşmenin Mali Hükümler bölümünde ödemeler hakkında detay bilgilerin mevcut olduğunu belirtmek isteriz. Bu bağlamda; düzenlenmiş olan faturalarda sorun bulunmadığını ve ödeme ile ilgili olarak avukat ile irtibata geçilmesi gerektiğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön