09 Haziran 2014

Vodafone Yarım Ay Kullanıma Tam Ay Ücreti İstiyor!

Geçen yıl eşime ait telefon numarası ile Vodafone Süper Cep avantaj tarifesine üye olduk tarifeye göre 30 TL fatura geliyordu. Bir yıl sonunda Vodafone tarafından hattımıza taahhüt süreniz önümüzdeki ay doluyor,aynı avantajla kullanmaya devam edebilirsiniz gibi bir mesaj geldi, biz de tarife değişikliğine gitmedik ama Nisan 2014 faturası 49,50 geldi. 32,00 lira ödediğim tarifem 49,50'ye çıkmıştı. Mağazaya gittim itiraz ettim ilgilenmediler bende faturayı ödedikten sonra aynı gün (14 Mayıs) başka bir operatöre geçiş yaptım. Geçen gün mayıs ayı faturası gönderdi Vodafone benden 14 günlük kullanım için 49,50 lira daha istiyor.

Ulaş 175 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Haziran 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 12.06.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."" "

  • Ulaş12 Haziran 2014

    Vodafone'dan aradılar. Diğer operatörlerde böyle yapıyormuş o yüzden onlarında böyle yapması doğalmış. Gönderdikleri mesajdaki gizli şifreyi çözemediğim için böyle bir fatura gönderdiklerini. Aslında özünde haklı olduğumu sadece daha çok insan şikayet ederse bu yanlışı düzelteceklerini söylediler. Duyanlar duymayanlara anlatsın.

  • Vodafone Temsilcisi09 Haziran 2014

    “ Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön