27 Ekim 2014

Vodafone Yardımcı Olunmadı!

Hiç yardımcı olmadılar. Vodafone müşteri hizmetlerinden arayan D.. hanım 11860 numaralı siteye kayıt olduğumu ve her ayın 3,10,14 ve 24'ünde sorgulama yaptığımı belirtti. 11860 iletişim hattından görüştüğüm C.. hanım hiçbir zaman ne telefonla ne de sitelerine girerek sorgulama yapmadığımı belirtti. Söyler misiniz kim yanlış söylüyor?

Murat 1.550 Okunma

Cevaplar

 • Murat08 Ekim 2015

  Hala aynı şekilde ödeme yapıyorum. Faturada düzeltme yapılmadı.

 • Murat19 Ocak 2015

  hiç yardımcı olmadılar ve faturam da hala her ayın 3,10,17 ve 24'ünde görüştüğüm iddia ediyorlar.

 • Vodafone Temsilcisi27 Ekim 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 16.09.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi27 Ekim 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön