06 Eylül 2013 #1996907

Vodafone Yardımcı Olmak Yerine Oyalıyor!

Annem PTT'ye gitmiş ve 543 7****'i ödemiş kendi fatura borcum duruyor. 65 lira ödemiş diyorum ki benim faturamı ödeyin her şeyi verdim dekontu faksladım bir e mail geldi banka bilgilerimi ıban no mu, şifremi bile isteyecek. Ne alakası varsa altı üstü ondan benim faturamı keseceğim.


Son ödeme tarihi bugün 5'inde uzatma talep ettim demin ama kaç gün oldu bildireli. Bu kadar da olmaz ki en kötü ara 543 7***'i konuş sor ödedin mi sen faturayı diye. Neden bu yapılmıyor neden oyalanılıyor? Lütfen biraz hızlı olun 4 gündür bu konuyla uğraşıyoruz. Elemanlarınız bir türlü yardımcı olmuyor.Vodafone'dan şikayetçiyim.

Yaşar 68 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi10 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde 0543791**** nolu hattınız ile ilgili dekontun okunaksız olduğu bilgisini aktarmak ister,kimlik fotokopisi ve geri iade yapılacak hesap numarası bilgileri ile birlikte 0212 3675000 nolu faksa gönderilmesini rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Yaşar09 Eylül 2013

  faxladım 1000 defa koyu hale getirdim taratıp aramamı söylediler tekrar yollayacakmışım elimle aldım faxın kalitesi 100 de yüz okunuyor beni oyalıyolar 65 lira geri alacam 30 lira masraf yaptım hattımı da kapatmayı düşünüyorum. faxlıyorum karşı taraf almıyor postayla göndereyim diyorum yok diyorlar postaya da verecem yarın bakalım gene sonuç alamayacam da gene deneyecem o müşteri hizmetlerindeki temsilcileriniz bizle alay etmektedir beni arayp o belgeleri tekrar faxlayın demeyin küfretmek istemiyorum size son kez postaya verecem başka da yok ama diyorum şu anlaşmamız biter bitmez hattımı kapatacam emin olabilirsiniz ve soran herkese bu yaptıklarınızı anlatacağım vodafone geçmemelerini sağlayacağım

 • Yaşar06 Eylül 2013

  gereken evrakları yolladım inş kısa sürede cevap bekliyorum yarın bir cevap alamazsam sorunumun çözülmediğini anlayacağım ve bir tane daha şikayet açacağım

 • Vodafone Temsilcisi06 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön