09 Eylül 2013 #2000928

Vodafone Yaptığım Görüşmelere Fazla Ücret Alıyor!

8-9 yıldır Vodafone faturasız hat sahibiyim. TL yükleyince indirimli arama geliyor. 15 gün önce TL yükledim. İndirimli arama paketi gereği diğer operatörlerle 2 dk'sı 41 kuruşa konuşabilirsiniz diye mesaj geldi. Ancak bazen düzelmekle beraber son 3 aydır diğer operatörlere arama yaptığımda fazla ücret yansıtıyor. Örneğin gün 120 sn'lik görüşmemde 88 kuruş, bir önceki gün 185 sn'lik görüşmemde 1,33 kuruş kestiler. Müşteri hizmetlerine bildiriyorum kesintiler doğru diyor. Böyle giderse operatörümü değiştireceğim..

Erdem 24 Okunma

Cevaplar

 • Erdem05 Nisan 2014

  Değiştirdim bile. PTTcell kullanıyorum artık. Gayet ucuz..

 • Vodafone Temsilcisi19 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini ve ücretlendirilmenizde sorun tespit edilmediği bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Erdem13 Eylül 2013

  4 gün oldu, ne arayan var ne soran... Değiştireceğim vodafone'u az kaldı...

 • Erdem13 Eylül 2013

  Arayıp sormadılar bile...

 • Vodafone Temsilcisi09 Eylül 2013

  "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön