06 Mayıs 2013 #1779394

Vodafone Yaptığı Kampanyanın Arkasında Durmuyor!

Kampanya doğrultusunda 35 TL yüklemesi halinde 500 dakika 7 gün geçerli diye mesaj gönderiyorlar 01,05,2013 paketim bittiği için müşteri hizmetlerini arayarak teyit ediyorum bu kampanyanın bittiğini söylüyorlar ama bana gönderdiğiniz mesajda şu tarihte bitecek diye bişey yazmadığını söylüyorum ve kendisi de ekranında evet yazmıyor olduğunu teyit ediyor ama kampanya bitti diyor ve tekrardan döneceklerini söylüyorlar bu konu hakkında ve onlar öyle dedi diye bende TL yüklemiyorum ve mağdurum bugün arıyorum 04.05.2013 te müşteri hizmetleri ve bir üst yetkili arkadaşla konuşuyorum ve komik cevaplar alıyorum koskoca firma yaptığınız hiç hoş değil ivedi şekilde mantıklı bir cevap bekliyorum.

Ali 18 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,544352****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde Aynı konulu bildirimin tarafınıza Vodafone internet sitemizden iletmiş olduğunuz şikayetiniz ile 06.05.2013 tarihinde yanıtlandığı tespit edilmiş olup, verilen bilgilerin geçerli olduğunu hatırlatmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön