29 Nisan 2013 #1767623

Vodafone Yapılmayan Aramaların Ücreti Alındı!

Babamın İtalya'ya tatile gitmesinden önce, kendisine yurt dışında görüşmek adına 15 tl olan 30 tl lik yurt dışı paketi aldık. Telefon görüşmelerini itinayla görüşüp 30 dakikayı geçirmemesine rağmen, benim telefon numaramla 42 dakika ve 17 dakika oradayken görüştüğü kendi ayrıntılarında çıkmaktadır.


Böyle bir görüşmenin yapılmadığı telefon geçmiş bilgisinde gözükmektedir. Ancak bu hakkımızı aradığımızda bize olumsuz görüşle geri dönülmüştür. Telefon faturası olarak 60 tl geleceğine 125 tl gelmiştir. Bunun ispatı savcılıktan izin alınarak kendi operatörümdeki dökümlerden gözükecektir ve kendisi ivedilikle başka operatöre geçecektir.

Olcay 72 Okunma

Cevaplar

  • Olcay05 Mayıs 2013

    Şikayetimde zaten belirttiğim geri dönüş olumsuz olmuş ve burada yazdığım şikayet sonrasında geri dönüş olmamıştır. Bundan sonraki süreç hukuki olup hakkımızı bu yol ile arayacağız. Böyle büyük bir kurumsal şirketin alenen belli olmasına rağmen konuşma yapıldığını iddia etmesi tamamen ne koparsak kardır anlayışının göstergesidir.

  • Vodafone Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 26.04.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu görülmüştür. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi29 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön