22 Nisan 2013 #1757088

Vodafone Yanlışlıkla Alınmış Oyundan Kesilen Ücret!

21.04.2013de 7 yaşındaki kardeşim telefonumda oyun oynuyordu. Oyun bittiğinde satın al kısmı çıkmış. Telefon dokunmatik olduğu için nerelere dokunduysa 2977 den mesaj geldi "talep ettiğiniz oyun için hattınızdan 2 TL tahsil edilmiştir.10 TL borcunuz kalmıştır" diye. Hemen mesajı gönderen başarı destek hattını aradım. 3 kez denedim, o kadar bekletildim ama kimseye ulaşamadım.


Vodafone hattımda 0.4TL var diye çaldırmama dahi müsaade etmezken nasıl oluyor da oyun yüklüyor? Ben Başarı Destek'e 10 TL kaptırmamak için sorunum çözülene kadar TL yüklemeyeceğim. Ya bu sorunuma bir çözüm bulunsun,2 TL nin iadesi ve 10 TL ödemenin iptali sağlansın yada yapılamıyorsa bileyim hattımı taşıyayım yada kapatayım.

Sümeyra 48 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi25 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Şikayete konu olan Vodafone Gsm numaranızı iletmeniz halinde detaylı inceleme gerçekleştirilecektir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Sümeyra22 Nisan 2013

    İlgili firmaya yönlendirmek şikayetimi çözmek mi oluyor? Ben ilgili firmaya zaten ulaşırım. Vodafone olarak sizinde çözüm sunmanız için size yazdım. Kaldı ki o firma herkese söyledikleri "5 aşamalı işlem" hikayesini anlatarak çözüm sunmadı. Bununla ilgili ne kadar şikayet sitesi varsa hepsine, bloguma ve ayrıca tüketici mahkemesine başvuracağım. Eğer vodafone hala bana ulaşıp çözüm sunmazsa hattımı da taşıyorum.

  • Vodafone Temsilcisi22 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için hizmeti veren firma ile paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön