29 Nisan 2013 #1768098

Vodafone Yanlışlıkla Alınan Oyunun İptalini İstiyorum!

27.04.2013 saat 22:26 da mobil oyuncu.com adlı siteden hiçbir aboneliğim olmamasına karşın telefon çocuğun elindeyken bir mesaj geldi ve 12,tl ile ücretlendirildiniz.22 defa 05468022977 nolu telefonu aradım ve görüşmek kısmet oldu.(Şifre ve ücretlendirmedeki hızı görüşmek istediğinizde kesinlikle göremezsiniz.) Temsilci 5 tane onaydan ( onay aşaması ışık hızı gibi )sonra mesaj gönderildiğini ve uygunsuz olamdığını beyan ediyor.Yani burada suç telefonun çocuğun eline geçmesi durumunda farkında olmadan yapmış olduğu oyunun herhangi bir kesitinde bu site devreye giriyor ve sizi 12,tl ile cezalandırıyor.Hiçbir aboneliğiniz olmadığı halde.Ben buradan mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Hüseyin 32 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin04 Mayıs 2013

    karşılıklı bilgi alışverişinde bulunuldu belirttiğiim şikayetlein aynısını anlattım,haricinde başka bir şey olmadı,12,0 tl faturama yansıda iptali içinde herhangi birşey olmadı.Şuan bir arpa boyu ilerlenmedi.Bu siteye verdiğim para haram zıkkım olsun.Ayrıca vodafone ninde bu siteyle nasıl bir pozisyonu var var anlamıyorum,sırf bu yüzden hattı değitiricem.

  • Vodafone Temsilcisi01 Mayıs 2013

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 29.04.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri "

  • Vodafone Temsilcisi29 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön