21 Mart 2013 #1699215

Vodafone Yanlış Yönlendirme!

2 yıldır Vodafone abonesiyim, 2 yıllık kontratım 15/02/2013 te doldu, bende daha düşük tarifeli bir tarifeye geçmek istedim. Ancak hesap kesim tarihim ve taahhüdüm aynı gün dolacağı için 2 fatura ödemek zorunda kalacağım söylendi.


Bende bunun üzerine müşteri hizmetlerine çağrı açtım. 15/02/2013 akşam 19:30 ta arandım ve böyle bir şeyin olmayacağını 16/02/2013 te Vodafone bayinden tarife değişikliği yapabileceğim söylendi. Ancak bir sonraki ay bana hem eski tarifemin zamlı ücreti hem de yeni tarifem faturalandırıldı.


Müşteri hizmetlerine çağrı açtırdığımda ücretlendirmenin doğru olduğu ve yaptığım konuşmanın içeriği konusunda yanıldığım söylendi.

Doğan 25 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi26 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Müşteri temsilcimiz tarafından hatalı bilgi verilmesi nedeni ile Mart faturanıza fazla yansıyan ücretin iadesi yapıldığı bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Doğan22 Mart 2013

    İlk zamanlar daha ilgiliydiniz, şu an müşteri hizmetleriniz gittikçe kötüye gidiyor.

  • Vodafone Temsilcisi22 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön