24 Nisan 2013 #1759639

Vodafone Yanlış ve Eksik Bilgilendirme!

İlk olarak 237 tl gelen faturama itirazda bulundum buna istinaden bir sonraki faturamda 50 tl lik bir indirim yapıldı sonrasında ise 1 yıl daha taahhüt imzaladım ve mesaj paketiyle ilgili olarak YANLIŞ VE EKSİK BİLGİLENDİRME nedeniyle faturama mesaj paketini de eklediler arayıp itiraz ettikten sonra mesaj paketi ücreti faturamdan düşüldü..


Sonrasında ise 6 ay boyunca %25 lik indirim yapılacağı söylenmişti fakat bu indirimin faturayı gününde ödediğim takdirde alabileceğimi belirtmedikleri için ilk ay indirim alamadım sebebi ise yine YANLIŞ VE EKSİK BİLGİLENDİRME..Geçen ay indirimli olarak ödedim tamam ama bu ay gelen faturam ise yine %25 indirim yapılmamış hali.. Sonuç olarak sözleşmemi iptal ettim.

Cetin 11 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,507413****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirmenize yönelik sorun olmadığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi24 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön