21 Ağustos 2013

Vodafone Yanlış Telefon Satımı!

2011 yılının ekim ayında Vodafone kampanyasından yararlanarak iPhone 4 telefon aldım. 32GB diye sattıkları telefon 16 GB çıktı. Aldığım bayi kutularına koyarken telefonu karıştırdıklarını söyleyerek hatayı kabul etti.


7 ay önce kayıt açıldı, 7 aydır hala cihazın gelmesini bekliyorum. Tabi bu arada ben hiç aksatmadan fatura ve cihazın parasını ödemekteyim, hem de bende olmayan 32 gb telefonun parasını ödüyorum ama artık bu 7 ay boyunca sonuçlanamayan süreçten fazlasıyla rahatsızım, deyim yerindeyse sabrım taşmak üzere.


Müşteri hizmetlerini arıyorum bayi ile iletişimde olun diyor, bayiyi arıyorum merkezden mail bekliyorum diyor. Aylardır oyalanmaktan çok sıkıldım. Acil çözüm bekliyorum..

Pelin 39 Okunma

Cevaplar

 • Pelin28 Ağustos 2013

  Bana bayinin bildirdiği merkezden bilgi bekliyoruz , merkezi aradığımda kendilerinin değil müşteri hizmetlerinin ilgilendiğini belirttiler. müşteri hizmetleri ise kendilerinin değil ;konuyu bayinin çözümünde olduğunu belirtti. şimdi bu durumda devamlı olduğumuz yerde aynı insanlar etrafında 7 aydır dönen bir süreç , bana ne bilgilendirilmesi yapılmış içeriğini belirtebilir misiniz? ayrıca bu 7 aylık sürecin çözümü ne zaman olacaktır onunda bilgisi verebilir misiniz?

 • Vodafone Temsilcisi28 Ağustos 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden, 506263****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde şikayetinize yönelik Vodafone Cep Merkezimiz tarafından bilgilendirme sağlandığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Pelin24 Ağustos 2013

  henüz bir sonuç bulunmadı, değerlendirilip döneceğiz dediler bekliyorum.

 • Vodafone Temsilcisi21 Ağustos 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön