24 Ocak 2014 #2253597

Vodafone Yanlış Tarifeye Üye Oldum İptal Edemiyorum

18.01.2014 tarihinde numaramı Vodafone'a aktardım ve 500 dk her yöne, 5000 sms her yöne ve 2 gb internet paketli 40 tl'lik faturayı aşmayan ekstra paketine üye olmak istedim ancak yanlış anlaşılmadan dolayı Vodafone Antalya doğu garajındaki bir bayide ki bayan hattımı faturayı aşmayan tarifeye aktarmış ve bu pakette 35 tl karşılığında 500 dk+5000 sms ve 1 gb internet tanımlanmış ancak ben bu tarifeyi istemiyorum ve gerekirse 1 ay kullanıp diğer tarife olan faturayı aşmayan ekstra tarifesini 40 tl vererek kullanmak istiyorum. Bunun mümkün olmadığını söylüyorlar sırf yanlışlıktan dolayı ben bu tarifeyi 1 yıl boyunca kullanmak zorunda mıyım? Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Uğur 75 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 27.01.214 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Uğur24 Ocak 2014

    İlginiz için teşekkürler ; ancak ben şikayetimde çalışan bayan elemanı şikayet etmek istememiştim sadece geçerli tarifemin iptalinin mümkün olmamasından dolayı mağdur olduğumu bunun giderilmesini istedim Bayan eleman hakkında hiçbir şikayetim yoktur... Bayan elemanı şikayet etmiş gibi bulunduğum için üzgünüm... Gerekli detayları bayan ile görüştüm kendisi çok yardımcı oldu promlemim yok zaten onu şikayet etmek istemedim...

  • Vodafone Temsilcisi24 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön