15 Temmuz 2014

Vodafone Yanlış Tarife Uyguladı!

2 ay önce hattımı Vodafone taşıyarak 25 liralık faturalı duble internet paketine 1 gb internet hediye verdikleri için taahhüt karşılığı geçiş yaptım fakat bana hiçbir zaman hediye internet gelmediği için şüphelenip müşteri hizmetlerini aradım. Bana 40 liralık faturayı aşmayan tarifeyi uyguladıklarını söylediler. Bu durumdan şikayetçiyim insanları kandırarak daha fazla para alarak bir yere varamazsınız. Yağmurdan kaçarken resmen Vodafone'a gelerek doluya tutuldum diyebilirim. Tarifemin bir an önce değiştirilmesini rica ediyorum.

Funda 1.778 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Temmuz 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 23.07.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Funda22 Temmuz 2014

    Dun vodafone dan bir bayan temsilci arayip tarifemi 35 liralik faturayi asmayan tarifeyi yapabilecegini soyledi.Diyorum ben 25 liralik faturali duble internet paketini sectim onu istiyorum diyor ki bana oyle bir paketimiz yok. Daha 2 ay once vardi gectim diyorum yoktu oyle bir sey diyor bana ya havle.Zaten hic musteri memnuniyeti diye bir sey yok istedigim tarifeyi yapamayip kendilerini tatmin edecekler bin pismanim vodafone a gectigime. Iyi bakalim dedik ona da telefondan taahhut verdik bekliyoruz mesaj gelecekmis daha anca bekleriz. .

  • Vodafone Temsilcisi15 Temmuz 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön