06 Eylül 2014

Vodafone Yanlış Tarife Açıldı!

Benim hattım bugün itibariyle yanlış bir tarifeye açılmış benim bayide imzaladığım faturalı duble internet yerine bambaşka bir tarife açılmış ben Vodafone'den şikayetçiyim.
Benim bayide 12 ay taahhütlü imzaladığım her yöne 500 dk 5000 sms 2 gb internet 25 tl olan kampanya ama bana yapılan değişik bir kampanya neden yanlış bilgi yanlış tarife acayip şeyler oluyor.Vodafone'de ilgilenirseniz ve acil tarifeme geçiş yaparsanız sevinirim.

Zafer 97 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi06 Eylül 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 06.09.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."""

  • Vodafone Temsilcisi06 Eylül 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön