01 Aralık 2014

Vodafone Yanlış Tarife!

Çanakkale Biga'da Ça-Rem İletişim isimli Vodafone şubesinde tarife sebebi ile hattımı Vodafone'a taşıdım. Bana söylenen tarife de 2 GB internet paketi olması gerekirken 8 aydır 1 GB internet gelmektedir.


Her seferinde o şubeye gitmeme rağmen internetimin yükseleceği söylenmesine rağmen 8 aydır herhangi bir değişiklik yapılmadı. 12 ay taahhütlü olduğu için iptal de edemiyorum ve mağduriyetim giderilmedi. Vodafone müşteri hizmetlerine bildirmeme rağmen bana dönüş yapılmadı. Şubenin yanlış tarife yaptığı bunun sistemde gözüktüğü söylenmesine rağmen hala bir sonuç alamadım. Bu konuda mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Eray 1.366 Okunma

Cevaplar

  • Eray25 Aralık 2014

    Şikayette bulunduğum firma benim mağduriyetimi giderememiştir. Bayi tarafından arandım, bayi benim onu şikayet ederek bi yere varamayacağımı ve benim 1 ay içinde o bayiye gitmediğimi söyledi. Fakat ben o bayiye benim böyle bir zorunluluğum olmamasına rağmen 1 ay içinde tam 4 defa gittim. Bunu da kanıtlarım her defasında yanımda bir arkadaşım vardı. Fakat bana işlemi yaptığını haber beklediğini söylemişti. Önümde benden hariç kişiler olduğunu o yüzden uzun süreceğini iletmişti. Böyle bir şey bile Vodafone firmasına yakışan bir durum mudur. Hala mağduriyetim giderilmiş değildir. Müşteri hizmetlerini aramam rağmen konu kapatılmıştır. Ve benimle ilgilenilmemektedir. Bu durum böyle devam ederse önce tüketici haklarına başvuracağım. Ve vermiş olduğum taahhüdü bozup yararlanmış indirimleri ödemeyeceğim. Genel yolla yapış oldukları o sözleşmeyi mahkemeye taşıyacağım.

  • Vodafone Temsilcisi01 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön