25 Ocak 2014 #2255531

Vodafone Yanlış Paketi İptal Etti

15.11.2013 tarihinde sona eren taahhütümü yenilemek için Vodafone bayisine gittim ve taahhütümü yeniledim. Bayideki çalışan hanımefendi taahhüt yaptığım için tarafıma 3 ay boyunca toplamda 11 bin sms vereceğini ve eğer sms paketim var ise onu boşuna ücret ödemem için iptal etmemi söyledi. Benimde daha önceden aldığım 200 sms paketim vardı ve onu iptal etmek için Vodafone resmi sayfasına girerek oradan nasıl iptal edeceğimi öğrenip o şekilde iptal mesajını gösterdim. Mesaj atmaya devam ettim. Sonra faturamın fazla geldiğini öğrendim. Bayiye gittim 11 bin sms'in iptal olduğunu söyledi. Bende 200 sms'lik paketimi iptal etmiştim. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Hasan 133 Okunma

Cevaplar

 • Hasan16 Şubat 2014

  zaten sizinle görüşüldükten sonra ben sikayet var a yazdım sizin müşteri hizmetlerinizi sürekli aynı şeyi ezberlemiş gibi tekrarladıkları için.problem sizden kaynaklı gerekirse tüketici haklarına başvurucağım çünkü ben neyi ipral ettiğimi gayet iyi biliyorum

 • Hasan13 Şubat 2014

  Tarafıma geri dönüş yapılacağını söyledikleri halde hala geri dönüş yapmanız Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 27.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi27 Ocak 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Vodafone Temsilcisi25 Ocak 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön