13 Şubat 2014 #2292256

Vodafone Yanlış Paket Tanımladı!

Yaklaşık 13 yıllık hattımı internet paketi ve tarifesi uygun diye 45 gün önce Vodafone'a taşıdım.Hattını taşıyanlara 2gb internet paketi var diye her yerde reklam verip bana da böyle beyanda bulundular ama gelgelelim ki bir mesaj geldi ve 1gbİnternet paketiniz bitmiştir internetiniz kapatılmıştır diye...


Hemen çağrı merkezini aradım ve bana dedikleri fatura kesim tarifini bekleyeceksiniz hediye 1gb internet paketiniz tanımlanmamış sistemden, isterseniz 15 tl ek paket tanımlayalım.Ben hattımı taşırken bana 1 gb internet paketiniz hediye diye kimse söylemedi. 2gb internetiniz var diyorlar sonrada paket bitince bayi hatası biz bir şey yapamayız diyorlar.

Murat 42 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 14.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön