24 Ekim 2013

Vodafone Yanlış Numaraya Yapılan Yükleme Konusunda Yardımcı Olmuyor!

Online olarak kontör yükledim numaranın sonuna 09 yazacağıma 06 yazıp yüklemişim kontör başka bir hatta yüklendi kullanılmayan bir hatta. Vodafone çağrı merkezini aradım yanlış yükleme yaptım yardımcı olur musunuz diye fakat çağrı merkezinden hiç bir şekilde yardımcı olmuyorlar başından savmaya çalışıyorlar. Hata benim fakat isteseler oradan düzeltebilirler ama uğraşmak istemiyorlar sanırım.

Emrah 73 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi25 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 25.10.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Emrah25 Ekim 2013

    müşteri hizmetlerinden aradılar telefonu görüşme esnaında yüzüme kapattılar.böyle kurumsal bir şirkete yakışmayan davrnışlar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön