07 Eylül 2013 #1998309

Vodafone Yanlış Kayıt Oluşturdu!

Yaz üçlü paketine geçmek için Vodafone'a başvurdum ancak müşteri temsilcisi bana yanlış tarife bilgisi verdi. Bu yüzden ben 1 ay istemediğim tarifeyi kullanmak durumda kaldım. Sonrasında TL iadesi için müşteri temsilcisini aradım şikayet oluşturduk ancak ben müşteri temsilcisine başka bir numaradan aradığımı söylememe rağmen yanlış kayıt oluşturuldu ve dolayısıyla bana olumsuz geri dönüş sağlandı. Vodafone'a geçtiğim için pişmanım bu olayın çözülmesini istiyorum. Yetkili birisi ile görüşebilme şansım varsa bundan faydalanmak istiyorum.

Feyaz 27 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili müşteri hizmetleri ile gerçekleştirdiğiniz görüşme kaydınızın kontrolünün sağlandığını belirtmek ister,müşteri temsilcisi tarafından hatalı bilgi aktarımında bulunulmadığı tarafınızdan alınan onay ile işlem sağlandığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi07 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön