07 Mayıs 2013 #1783323

Vodafone Yanlış Kampanya Tanımlanmış!

50571**** numaralı hattımı 500+500 kampanyasına geçirecekleri yere 750+750 kampanyasına benim bilgim dışında kayıt etmişler. bu hatalarını defalarca görüşmem neticesinde düzeltmediler. bende hattımı iptal ettirdim. bana 90.00 TL borç çıkardılar. Yine defalarca görüşmem sonucu borcumu 48.30 TL. düşürdüm.


Bu borcumu 15.01.2013 tarihinde internet online üzerinden ödedim.Makbuzumu verdikleri numaraya faksladım. İlhan hukuk aracılığı ile icra takibi başlatmışlar.Mart 2013 te tekrar dilekçe ve makbuzumu faks numarasına faksladım ve teyit aldım. Herhangi bir olumsuzluk bildirmediler.03.05.2013 tarihinde tekrar icra takibi başlattılar. Vodafone çözüm yerine benimle dalga geçmektedir.

Eren 53 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,505717****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde probleminizin giderildiği tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön