27 Ocak 2014

Vodafone Yanlış İşlem Mağduriyeti Yaşıyorum

Bundan yaklaşık 1 ay önce Kocaeli-Özdilek AVM içerisindeki Vodafone bayisinden numara taşıma yoluyla bir hat aldım ki bu hat 25 tl'lik 500 dk, 5000 sms ve 1 gb interneti kapsayan hepsi bir arada özgürlük paketi adındaydı. Bu paketi alabilmem için benim cep özgür veya yeni özgür genç tarifelerinden birinde olmam gerekiyormuş. Ancak oradaki iş bilmez arkadaşlar benim tarifemi herhangi bir tarife yaptıklarından ve 1 ay içinde tarife değişikliği yapamadığımdan dolayı şu an bu paketi alamıyorum. Çünkü paketin içeriğinde son 1 ay içinde yeni hat alan veya taşıyanlar içindir diyor. Bu sebepten dolayı aradım ancak kimseyle muhatap olamadım. Yardımcı olabilecek bir yetkili arıyorum.

Adem 57 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 28.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi27 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön