07 Mayıs 2013 #1783909

Vodafone Yanlış Gönderdiği Faturamı Tahsil Etti!

Daha öncede şikayetimi iletmiştim. Vodafone bana hediye +500 DK tanımlamadığı için faturam yüksek geldi. Gerekli şikayeti talebini müşteri hizmetlerine yaptım. Haklı olduğum anlaşıldığı 118.40 TL ücretin ödeneceğini Vodafone belirttiği halde hala bir ödeme ve dönüş yapılmadı. Vodafone a buradan son kes şikayetimi bildiriyorum.


En kısa zamanda çözüm alamadığım takdirde tüm yasal haklarımı arayacağımı, en kısa zamanda Vodafone ile ilişkimi keseceğimi, Vodafone kullanan tüm aile bireylerimin de Vodafone ile ilişkisini kesmesini sağlayacağımı ve tarafıma yapılan bu haksızlığı tanıdığım, yakınım herkesle paylaşmaya devam edeceğimi bildiririm.

Murat 67 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,505622****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde 09.05.2013 tarihinde tarafınıza yapılan geri dönüşte ulaşılamadığı tespit edilmiştir.Ücretlendirme şikayetinize yönelik iade işlemlerinizin sağlandığı 06.06.2013 tarihinde kesilicek olan dönem faturanızdan düşürülüceğinin bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön