30 Eylül 2013

Vodafone Yanlış Faturalandırma Yaptı!

Vodafone'dan yaklaşık iki sene önce 18 ay kontratlı olarak cihaz aldım. Fatura ücreti 30 TL ve aldığım Iphone4 marka cihaz bedeli ise 69 TL idi. 18 aylık taahhüdün bitimi mayıs 2013 olmasına ve süre bitiminden sonra hattımı faturasıza çevirmeme rağmen benden tekrar cihaz bedeli + faiz olarak 74 TL talep eden Vodafone'u ve arayıp durumu bildirdiğim ancak iki aydır bana dönüş yapmayan Vodafone müşteri hizmetlerini şikayet ediyorum.

Seyid 164 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,546633****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetiniz uzman ekiplerce incelenmiş olup,iade işleminizin başlatıldığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi01 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön