03 Eylül 2013 #1989924

Vodafone Yanlış Faturalandırma Yaptı!

Cep Avantaj Midi tarifesini kullanıyordum. Taahhüt süresi bitmeden önce müşteri temsilcisini arayıp ay sonunda faturasız hatta geçiş yaptım.Israrla ek ödeme yada faturalandırma yapılıp yapılmayacağını sorduğum müşteri temsilcisi ay sonunda kullandığım dakika ve sms paketlerinin dışında bir faturalandırma olmayacağını söyledi.


Faturasız hatta geçiş işleminden bir süre sonra operatör değiştirdim.1 ay kadar sonra Vodafone'dan 60,50 tutarında bir faturalandırma yapıldığını öğrendim.Durumu düzeltmek için müşteri temsilcileriyle yaptığım her görüşmede içinden çıkılamaz bir hal aldı.Her müşteri temsilcisi farklı şekilde yönlendirdi.Bankaya ödediğim vergi ve gönderdiğim dilekçelere rağmen hala mağdurum.

Pınar 28 Okunma

Cevaplar

  • Pınar03 Eylül 2013

    Bu kadar çok şikayet alan bir firmanın çözüm üretmesini beklemek çok yanlışmış.

  • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden, şikayetinize yönelik gerekli inceleme ve bilgilendirmenin hat bazında yapılabilmesi için, Vodafone GSM numaranızı kontrol ederek tekrar tarafımıza iletmenizi ya da talebiniz hakkında detaylı bilgi için ( 7 gün 24 saat ) 444 0 542 ya da 542 Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön