23 Şubat 2013 #1650404

Vodafone Yanlış Faturalama!

Eşim ve ben Vodafone müşterisiydik ve son faturamızı 22 şubatta telefona gelen mesajla öğrendik. 1 gün arayla 13 ocak ve 14 ocak'ta Bimcell'e başvuru(1 ay daha fatura ödemeyelim düşüncesiyle 15 Ocaktan önce) yaptık. Fakat işlemler birkaç gün sürdüğünden geçiş işlemi ocak ayının 17 ve 18'inde gerçekleşti.


Vodafone 2 ve 3 günlük faturalama yapması gerekirken 22 şubattaki faturada 1 aylık faturalama yapmıştır. Bana 33, 30 eşime 23, 50 fatura göndermişlerdir. Kullanmadığımız hizmetin ücretini ödemek durumunda bırakıldık. Reklamlarında müşteri memnuniyetinden bahsedenlerin bunu icraata dökmesini ve faturanın tekrar incelenerek haksız kazancın önüne geçilmesini istiyoruz.

Mehmet 72 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi23 Şubat 2013

    Sayın M***** O* Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili dönem içerisinde yapılan tarifeden anlık çıkış işlemi veya hat iptali durumunda faturaya aylık tarife ücretininin tamamı yansımaktadır.Konu ile ilgili detaylara http://cepmerkezi.vodafone.com.tr/tarifeler/ linki üzerinden ulaşabileceğinizi aktarmak isteriz.Bu bağlamda fatura tutarınızda sorun bulunmadığını ve tarifenize uygun ücretlendirildiğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön