27 Ağustos 2013 #1978725

Vodafone Yanlış Fatura Tahsilatı Yaptı!

Mevcut fatura ödemem Vodafone Red Classsic 70 TL iken 30. 07. 2013 tarihinde 131, 10 TL fatura ödemesi gelmiştir. Faturayı incelediğimde 67 TL daha önce kullandığım iPhone kampanyasının tahsilatı bitmesine rağmen ekstra ücret alındığını tespit ettim.


Müşteri hizmetlerini aradım kendileri faturayı düzelteceklerini, sistem hatası olduğunu ilettiler. Ancak bu ay ki faturamda hiçbir düzenleme yapılmadığını ve tekrardan 02. 09. 2013 tarihli faturamda da 102, 20 TL'lik fatura yansıdığını gördüm. Bu aya ait tarifeme ilave olarak 1 gb internet paketi satın aldım(13 TL). Ancak faturamın yine olduğundan fazla olduğunu tespit ettim. Konu ile ilgili müşteri hizmetleri tarafından herhangi bir dönüş yapılmadı.

Ömür 30 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi06 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 533318****numaralı hattınıza yönelik iade işlemlerinizin sağlandığı 15.09.2013 dönemine ait faturanızdan düşüldüğü tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön