14 Mayıs 2013 #1796040

Vodafone Yanlış Fatura Hesaplama!

Vodafone' nun Cep Avantaj Mıdı ve ınternet paketlerine üye olduğum hattımın faturası daima 50-60 TL arası gelirken, 15. 01. 2013 tarihli faturam 475. 20 TL olarak bana bildirildi.


Müşteri hizmetleriyle defalarca kez görüşme yaptığım halde tatmin edici bir açıklama alamadım. Sonuç olarak faturamın yanlış hesaplandığını ve ARA ÖDEME AVANSI 138. 49 TL ödeme yaptıklarını bildirdiler.


Ben de faturamın incelenmesi talebinde bulundum neye göre 138. 49 TL iade edildiğini ve gerçek faturamın mail adresime gönderilmesini istedim ve hiç bir zaman sonuçlanmadı, tabiki ben de ödeme yapmadım ve numaramı taşıdım.


Konuyla ilgili talebimin en kısa sürede gerçekleştirilmesini istiyorum.

Özlem 22 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden yapılan kontrollerde, " Sayin abonemiz, 25.12.2012 00:51:56 itibariyle Cep Avantaj Midi dahilindeki Heryone 750 DK limitinizi %100 kullandiniz" içerikli bilgi mesajının 31.12 .2012 07:11 de tarafınıza ulaştıüı ve sistem tarafından bu aralıktaki ücretlenmenin iadesiin gerçekleştiği görülmüştür. Ancak bilgi mesajı ulaştıktan sonra kullanıma devam edilmesi sebebiyle limti aşımı kaynaklı ücretlenme yaşanmıştır. Ücretlendirmenizde sorun bulunmamaktadır. Bilgi mesajının gecikmeli ulaşması kaynaklı Şubat dönem faturanızdan düşüm olmuştur. Kalan alacağınız 73,17 TL sonraki dönem faturalarınızdan düşecektir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön