11 Şubat 2014 #2286356

Vodafone Yanlış Fatura Göndermiş!

Bugün itibariyle Vodafone'dan aldığım mesajda aynen şu ifadeler yazılı: "Değerli müşterimiz,yapılan incelemelerde son faturanızda eksik ücretlendirme olduğu tespit edilmiştir. Eksik ücretlendirilen 10,55 TL'lik faturanıza eklenecektir." bu mesajı ciddiyetsiz bulmakla beraber markaya olan güvenin bu tip hatalarla zedelendiğini düşünüyorum. Aynı şeyi tekrar, üstelik çok daha yüksek tutarlarda yapmayacaklarını nereden bileceğim? Bugüne kadar çok da detaylı incelemediğim nispeten yüksek faturalarla karşılaştım. Firmaya olan güvenimden dolayı çok detaylı incelememiştim. Şimdi bunlarda hata olmadığına nasıl güveneceğim?

Utkan 37 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi12 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 11.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön