06 Mayıs 2013 #1779960

Vodafone Yanlış Fatura Gönderildi!

Vodafone de faturalı hat kullanıcısıyım ve 7/8 kez yanlış fatura hesaplaması oluyor ve müşteri hizmetlerine bildiriyorum bazen bir sonraki dönem faturasında düşüyorlar ve bazende sadece konuştuklarımla kalıyorum ve hiç bir şikayet kaydını kaydetmiyor ve şikayetlerimize cevap alamıyorum.


Son olarak faturamda 56 lira civarında fazla ücretlendirme olmuş Vodafone aradım bir saat konuştuk ücretlendirmeleri mi sordum ve 56 lira fazlalık olduğu bariz ortada ve müşteri hizmetleri 50 lira geri ödeme yapılacağını söyledi. Kabul etmedim ve incelenip fazla ücretlendirmemin tamamını istedim tamam kaydediyorum size döneceğiz dediler 50 lira geri ödeme yapıldı 6 lira yok Vodafone hala beni arayacak.

Harun 20 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz İletmiş olduğunuz şikayetiniz üzerine Vodafone hattınız bazında gerekli inceleme işlemini gerçekleştirebilmemiz için,Vodafone GSM numaranızı iletmenizi rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön