11 Temmuz 2013

Vodafone Yanlış Fatura Düzenlemesi!

Vodafone bayiinden aldığım telefonum hasar görünce ekstra ücret karşılığı kasko yaptırdığım firmaya gönderdim fakat cihazı aldığım bayii faturayı yanlış düzenlediği için kasko şirketi cihaza herhangi bir işlem yapmadan geri gönderdi fatura düzeltildi cihaz tekrar gönderildi. Cihazım hala kasko firmasında ve bu süre zarfında cihazı ve internet paketini kullanamama rağmen Vodafone hala gönderiyor.


Mağdur olduğum sürenin faturadan düşülmesini talep ediyorum aksi takdirde yasal yollara başvuracağım. Ayrıca bu konuda daha önce mail atmıştım Vodafone'den durumun incelenip bana dönüş yapılacağı cevabını aldım ama iki haftayı aşkın süredir bana ulaşan olmadı.

Soner 88 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Cihazınız kampanya dahilinde almış olsanız bile simkartınızı farklı bir cihazda kullanabileceğinizi buna istinaden de faturanıza bu şekilde müdahale edilemeyeceğini belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön