15 Mayıs 2013 #1800350

Vodafone Yanlış Fatura!

Benim tarifemi istediğim tarifeye geçirilmemiş ve bana fazladan ücret ödettiriyorlar ve bana bu tarife ile ilgili taahhütname imzalattırdılar.ve şuan benimle ilgilenmiyorlar ben yine fazladan para ödüyorum.

Kadir 152 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,543791****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde CEP AVANTAJ 1000 tarifesi ile hattınızın açıldığı görülmüştür.Hattınız üzerinde tanımlı kampanya bulunmamaktadır.Evrak bilgileriniz kontrol edildiğinde kampanya katılımı için başvuru evrağınızın olmadığı tespit edilmiştir.Faturanıza yansıyan ücret paket ücreti ve vergi taksit tutarınızdır.Sorun bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön