03 Mayıs 2013 #1776366

Vodafone Yanlış Fatura!

Vodafone müşteri hizmetleri beni bir kampanyadan faydalanmam için aradı.12 ay taahhüt vermem koşuluyla kullandığım tarifeyi değiştirmeyi teklif etti.Ben de uygun olması sebebiyle bu teklifi kabul ettim.Yalnız müşteri temsilcisine dedim ki:''Bakın çift fatura gelmesin ay ortasında anlık tarife değişikliği yapıyoruz.


''Müşteri temsilcisi dedi ki : ''Hayır 15 gün eski tarife 15 gün yeni tarife üzerinden faturalandırılacaksınız bundan dolayı ödediğiniz fatura aşağı yukarı aynı olacak.''Gelin görün ki VODAFONE çift fatura kesti bana.20 TL gibi bir haksız kazanç üzerimden sağlamış bulundu.İtiraz etmeme rağmen faturanızda yanlışlık yoktur denildi.3 yıllık Vodafone kullanıcısı olarak üzüldüm.

Dursun 42 Okunma

Cevaplar

  • Dursun27 Haziran 2013

    Şikayetimi dikkate bile almadılar.Taahhütüm dolduğu anda hattımı başka bir firmaya taşıyacağım.

  • Vodafone Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,542406****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetiniz incelenmiş olup,faturalandırmanıza yönelik sorun olmadığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön