15 Nisan 2013 #1744053

Vodafone Yanlış Bilgilendirmeden Dolayı Kampanyadan Çıkış Yaptım!

20.03.2013 Müşteri hizmetlerini aradım. Cihaz kampanyam ile bilgi almak istedim. Bana 13. Ay'dan itibaren 64 tl cihaz bedeli ödeyeceğimi belirttiler bende bunun yanlış olduğunu ben 1.371 tl ödeyerek peşin katılım yaptığımı benim cihaz bedeli birdaha ödemeyeceğim bilgisi verilmişti ilk katıldığımda dedim. Konuyu inceleyip bana geri dönüş yapılmasını istedim reddedildi bilginin doğru olduğu 64 ödeyeceğimi söyledi.


Bende 12 ay boyunca 64 tl cihaz bedeli ve paket ücreti en az 2.700 tl ödeyeceğime kampanyadan çıkış yaparım 700 tl öderim dedim ve çıkma talebinde bulundum ve 21.03.2013 çıkış yapıldı. Dün bana yanlış bilgi verildiğini öğrendim 64 tl ödemeyeceğim söylendi. Yanlış bilgiden mağdurum.

Ali 211 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 02.05.2013 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi15 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön