05 Şubat 2014 #2276552

Vodafone Yanlış Bilgilendirmeden Dolayı Fazla Fatura Geldi

Vodafone müşteri temsilcisi ile yaptığım görüşmede fatura tarifemin kampanya süresinin bittiğinde de herhangi bir tarife değişikliği yapmadan kullanmaya devam edebileceğim yönünde verdiği bilgiye dayanarak herhangi bir işlemde bulunmadan tarifemi kullanmaya devam ettim. Dönem sonunda bana limit aşımından dolayı 467 tl fatura geldi. Defalarca yaptığım itirazlardan herhangi bir sonuç alamadım ve şu anda toplamda 770 tl'lik bir borç çıkarmışlar bana. Bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim. Daha önceki şikayetimi muhatap firma sizin sayenizde hızlı bir şekilde ve benim lehime çözdü. Bundan dolayı tekrar size müracaat ettim.

Ömer 29 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi12 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 11.02.2014 tarihin de saat 19:29 da ve 12.02.2014 tarihin de saat 15:39 da irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi05 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön