29 Ocak 2014 #2264814

Vodafone Yanlış Bilgilendirmeden Dolayı Ek Fatura Çıktı

21.12.2013 cep avantaj mini süper tarifesi (Vodafone'lularla sınırsız diğer yönlere 500 dk) kullanıyordum. 21.21.2013 tarihinde taahhütüm bittiği için müşteri hizmetlerini arayarak hattımı kontörlüye çevirmek için aradığımda aynı tarife üzerinden devam edebileceğim söylendi bende devam etmek istediğimi söyledim ve müşteri temsilcisi bana mesaj göndererek onaylamamı ve aynı tarife üzerinden devam edebileceğimi söyledi ve yaptım. Fakat 1 hafta sonra müşteri hizmetlerini aradığımda bu tarifenin bittiğini ve sadece 500 dk kullanım hakkım olduğunu ve aynı faturayı ödeyeceğimi söyledi. Bana yanlış bilgi verildiğini ve ses kayıtlarının incelenmesini istediğimi söyledim 54 lira gereksiz yere fatura geldi.

Ayşegül 36 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 10.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi29 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön