02 Eylül 2013 #1989727

Vodafone Yanlış Bilgilendirmede Bulundu!

14.08.2013 tarihinde evraklarınız MNG Kargo ile A-963468 kargo kayıt numarası ile gönderildi şeklinde bilgi mesajı verildi. Bu kargo numarasını MNG kargo sorgulamandan incelendiğinde 03.ocak.2013 tarihli kargoya ulaşılıyor.Yani bu kargo kesinlikle 14.08.2013 tarihine ait değil yanlış bilgilendirmede bulundu Vodafone.


BTK müşteri hizmetlerini 29.08.2013 tarihinde tekrar aradım bu kargo numaralı kargonun
olmadığı ve BTK ya gönderilmediği anlaşıldı. Evraklarım nerede? Evraklarımı BTK'ya veya bana
iade etsinler.

Cüneyt 51 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi16 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden ,yapılan kontrollerde evraklarınızın tamamlanarak BTK'na gönderildiği tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön