16 Eylül 2013 #2014789

Vodafone Yanlış Bilgilendirme Yaptı!

22.08.2013 - 26. 08. 2013 tarihleri arasında Avusturya'daydım. Burada kullanmak için uygun bir tarife sordum 70 küsür TL'lik Red tarifeyi önerdiler. Tamam aktif ettirdim. Eski tarifemin tutarı ile birlikte bu tarifenin tutarını da ödeyecektim ay sonunda ama 3 gün geçmedi mesaj geldi 700 TL ara faturanız var son ödeme tarihi 28. 08. 2013.


Aradım Vodafone'u detayınızı göremiyoruz ama Avusturya bu tarife içinde yok Avusturalya var. Yanlış anlaşılma olmuş. Ses kayıtlarını incelemek için 15.09'da hesap kesiminiz var onu bekleyeceğiz. Şimdi arıyorum hesap kesilmiş ama detayları 3 gün sonra görebiliyoruz. Resmen benden para almaya çalışan bir kurumla karşı karşıyayım.

Melek 68 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi07 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 07.10.2013 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön