10 Şubat 2014 #2284111

Vodafone Yanlış Bilgilendirme Yaptı!

Yaklaşık 20 yada 25 gün içerisinde Vodafone müşteri temsilcisi ile mevcut olan kampanyamın sona erdiğini telefonda konuştuktan sonra yeni tarife hakkında bilgi verdi. Yalnız ben sınırsız cep net paketimin devam edeceğini söyledim kendisi de yeni tarifenizde 500 mb internet olacağını onu kullandıktan sonra cep net sınırsız paketimin devreye gireceğini kapatmayacağını söylemesine rağmen ki telefon konuşmalarımız mevcuttur, yalnız cep net paketimin yeni tarifede olamayacağını gene 2 gün telefon açtığımda söylediler. Bende durumu anlattım. Temsilciniz bana böyle söylemedi. Kesinlikle kabul etmiyorum dedim halen daha bir cevap alamadım. Ben cep net paketimi kullanmak istiyorum. Lütfen hatanızı düzeltin!

Can 36 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 12.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön