02 Eylül 2013 #1989582

Vodafone Yanlış Bilgilendirme Yaptı!

Vodafone faturalı hat kullanıcısıyım ve tarifem 500 dk 5000 sms iken +5 TL'ye 1000 dk 5000 sms oldu. 15 Temmuz tarihinde taahhütüm bitiyordu. Vodafone müşteri hizmetlerini aradım tarifemi değiştireyim mi yoksa aynı tarifeden devam edebiliyor muyum diye sordum evet devam ediyorsunuz dediler ama devam ettiğimde +5 TL'ye aldığım kampanyadan yararlanamıyormuşum bunu söylemediler.


Yani faturam taahhütüm bitince 500 dk'ya geri dönmüş. Bir daha ki ay faturam çok çok yüksek geldi. 500 dakikayı aştığım için aradım dönüş yapılmıyor. 3 kere kayıt bıraktım yine ilgilenmiyorlar. Yanlış bilgilendirme yaptıkları için bu faturayı ödemek istemiyorum.

Semih 21 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili belirtilen tarih aralığında müşteri hizmetleri araması tespit edilememiştir.Müşteri hizmetlerini aradığınız numara farklı ise numara bilgisi,tarih ve saat belirtilerek tarafımıza dönüş sağlamanızı rica ederiz. Ek bilgi olarak kampanyanızın bitişi ile ilgili tarafımızca sms yolu ile bilgilendirmenin sağlandığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön