30 Ağustos 2013 #1983454

Vodafone Yanlış Bilgilendirme Yaptı!

506544**** nolu Vodafone hattımın 1 yıl taahhüdü dolmak üzereyken bir bayan müşteri temsilcisi aradı ve şu anda kullandığınız paketten daha uygun bir paket var 1000 dk ayda 33 TL geçmek ister misiniz diye sordu ve bende onayladım. Bu ay faturam 79 TL geldi. Nasıl olur diye müşteri temsilcisini aradığımda bir bay bana kahırlanarak üffff püfff çekerek dalga geçer gibi davrandı.


Biraz bağırdıktan sonra ciddileşti ve şikayetimi dinledi. Çift fatura olduğunu öğrendim bana kimse böyle bir şeyden bahsetmedi. Şikayet maili attım gelen cevap faturada yanlışlık yoktur oldu. Ben zaten faturayı sorgulamıyorum. Yanlış bilgilendirme ve ilgisizliği sorguluyorum. Kendi kafalarına göre çift fatura gönderiyorlar.

Erol 44 Okunma

Cevaplar

  • Erol02 Eylül 2013

    bu uygulamalarından sonra taahhütlerim dolduğunda 4 tane vodafon hattımı da diğer operatörlere taşıyacağım

  • Vodafone Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili tarafınıza aktarılan kampanya detayları incelendiğinde verilen bilgilerin prosedüre uygun olduğu ve tüm detayların paylaşıldığı anlaşılmıştır.Hattınıza çıkacak olan ilk faturanızda bir defaya mahsus çift paket yansıyacağı bilgisi verilmiş olup,onayınıza istinaden işlem sağlanmıştır.Bu bağlamda ücretlendirilmenize yönelik sorun bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön